مشتریان عزیز در صورتی که مبلغ سفارششان بیش از ۱۵۰هزار تومان باشد می توانند ازشرایط ارسال رایگان بهره مند شوند و بدون پرداخت هزینه حمل سفارش خود را در هر نقطه از کشور دریافت نمایند.

شرایط تحویل کالا در سراسر کشور

همه تلاش همکاران ما در فروشگاه اینترنتی آریا پاپی بر این است که حساسیت شما درمورد نحوه و کیفیت ارسال و تحویل کالای خریداری شده در روش ارسال کالا اعمال شود.

نحوه ارسال در محدوده شهر تهران:

در حال حاضر ارسال کالا در محدوده شهر تهران از طریق پیک اختصاصی آریا پاپی صورت می گیرد.
سفارشات ثبت شده در هر روز در همان روز و یا حداکثر صبح روز کاری بعد تحویل مشتری می شوند.
البته شما می توانید در تهران نیز روش ارسال از طریق پست پیشتاز را برای تحویل سفارش خود انتخاب نمایید.

ارسال به سایر مناطق کشور:

برای مشتریان عزیز شهرستان، کالاهای سبک از طریق پست سفارشی و یا سایر همکاران آریاپاپی ارسال می شود. برخی کالاها نیز مستقیما از طریق نمایندگیهای تامین کننده به شما تحویل داده خواهند شد.
در روش ارسال پستی، پس از پردازش سفارش و تحویل مرسوله به شرکت پست، ۲ تا ۴ روز کاری طول خواهد کشید تا کالا به دست شما برسد. همکاران ما هر روز قبل از ساعت ۱۱ صبح مرسولات را به پست تحویل خواهند داد و کد رهگیری کالا را از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهند کرد و شما می توانید از طریق آدرس زیر و با وارد کردن کد رهگیری در هر زمان موقعیت مکانی کالای خود را پیگیری کنید.

http://itemtracking.post.ir

در صورتیکه کالای شما حجیم باشد یا شرایط بیمه ای پست پوشش دهنده ریسک مرسوله شما نباشد، سفارشها از طریق باربری ها و سایر شرکت های مجاز طرف قرارداد ما برای شما ارسال خواهد شد. در ارسال کالا با باربری محل تحویل کالا به مشتری دفتر باربری در شهر مربوطه می باشد.
هزینه ارسال کالا بستگی دارد به : آدرس تحویل گیرنده، وزن مرسوله و نوع سرویس حمل انتخاب شده.
در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست شما عزیزان برسد.